• Latest Links


  PR: 0
  Bluray4Thai

  ตำรวจ ทลายที่ขายหนังดีวีดีฝ่าฝืนลิขสิทธิ์! พ.ต.อ.ณภัทร กล่าวว่า การจับกุมการขายหนังครั้งนี้เป็นแนวทางของทางสำนักงานตำรวจแห่งชาติ

  http://www.bluray4thai.com/ ~ Read More


  PR: 0
  Jak rozliczyć pit

  Obywatele ochoczo aplikują ulgi fiskalne, albowiem wszystkim przydadzą się ekstra pieniądze, podstawowym dylematem często jest nieznajomość aktów fiskalnych, jakie są bardzo trudne, dlatego musisz pobrać program do sporządzania deklaracji PIT, która ujmuje ulgi automatycznie, nie musisz się znać na aktach podatkowych by gazeta pit otrzymać korzystne zwroty podatkowe.

  http://pit37-2012.pl/znaczniki/pity.htm ~ Read More


  PR: 0
  Rozliczenie podatku za 2012 przez internet

  Bezkonkurencyjna aplikacja do druków PIT rocznych to nasz program PIT 2012. Zarobki z firmy możemy rozliczać na zeznaniu Pit-28 jeżeli wybraliśmy opodatkowanie ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, płacimy wówczas podatek od wartości przychodów a nie zysku, tak jak osoby stosujące zasady ogólne opodatkowania. http://pity-2013. org/ podatek liniowy dotyczy wszelkich zysków.

  http://pity-2013.org/ulgi-podatkowe.html ~ Read More


  PR: 0
  Pit 37 2012 formularz

  Osoba osiągająca dochody z tytułu najmu prywatnego tworzy PIT-28, gdy powiadomił do 20 dnia miesiąca kolejnego po miesiącu nabycia początkowego zysku z tytułu najmu okazjonalnego, podnajmu, dzierżawy, poddzierżawy oraz umów o pokrewnym kształcie - w przypadku pierwotnego przychodu w grudniu, informację musimy dostarczyć do końca roku. pity formularze odejmując ulgę na.

  http://megapit.pl/taghtml/pity/ ~ Read More


  PR: 0
  Pit 36l 2012

  Edeklaracje to system informatyczny opublikowany przez Ministerstwo Finansów, dzięki niemu możemy wysyłać formularze PIT poprzez globalną sieć bez opuszczania domu. Pity program do niedawna stosowanie e-Pit-ów było wyłącznie przeznaczone dla specjalistów, bowiem zwykłych Polaków nie było stać na nadzwyczaj kosztowne programy potrzebne do przesyłania formularzy PIT.

  http://punbb.123flashchat.com/profile.php?id=185294 ~ Read More